Фірмовий магазин LuminarcІнтернет-магазин Luminarc

Способи доставки

1) Нова пошта (тільки з передоплатою 300грн)

2) Доставка кур'єром нової пошти по всій Україні

3) Самовивіз можна здійснити зі складу, попередньо уточнивши умови у оператора.

Способи оплати

1) Оплата на картку ПриватБанку
2) Післяплатою (тільки з передоплатою в 300грн)
3) Готівкою (при самовивезенні зі складу підприємства)

Додаткова інформація про доставку та оплату:

Доставка за тарифами перевізника оплачується покупцем.

Претензії щодо бою чи браку приймаємо у разі складання акта огляду на відділення Нової пошти разом із співробітником або під час приймання у кур'єра безпосередньо в момент отримання посилки.

Звертаємо вашу увагу, що при 100% передоплаті, ви при отриманні товару на "Новій пошті" оплачуєте послугу лише доставка (зазвичай вона варіюється в залежності від дальності відправки) Вам не потрібно оплачувати повернення грошей в даному випадку (а це 2% від суми + 30 грн за оформлення відправлення грошей назад). Оплачуючи товар за передоплатою, Ви заощаджуєте свої гроші на доставці товару.

Усі посилки, надіслані будь-якою транспортною компанією, незалежно від форми оплати, повинні бути оглянуті на відділення цієї транспортної компанії. У разі пошкодження товару складається акт огляду. В іншому випадку буде неможлива компенсація.

Ще важливий момент, для тих, хто замовляє післяплатою, товар зберігається на пошті 5 робочих днів, після 5-го дня товар повертаємо назад за рахунок авансового платежу.

У зв'язку з нестабільним курсом долара закупівлі щоразу приходять із новими цінами - всі ціни краще уточнити у менеджера.