Фірмовий магазин LuminarcІнтернет-магазин Luminarc
Слава Україні
Инстаграм Luminarc.in.ua
Склянки з подвійним дном

Фірмовий інтернет-магазин посуд Люмінарк

Якщо ви розумієте посуд і вибираєте вироби тільки високої якості, то обов'язково чули про французького представника компанії Luminarc, яка займається випуском їдальні, питного і дитячого посуду, а також чайних і кавових сервізів з 1948 року. Їхня продукція це визнаний у світі еталон стилю та якості, і тепер у вас є можливість придбати її за найкращими цінами в Україні.

Наша компанія це фірмовий інтернет-магазин Люмінарк, ми працюємо в Києві та доставляємо товари по Україні поштовими компаніями на вибір клієнта. Ми гарантуємо, що до вас придбаний посуд доїде у чудовій якості. Розплатитися можна готівкою у центрі видачі або після доставки кур'єром, після того як перевірте товар.

Оригінальний посуд Luminarc

Все більше покупців віддають перевагу французькому посуду Luminarc і ось чому:

  • Висока міцність та стійкість до температур. Для своєї продукції французький виробник використовує високоміцне скло та спеціальну склокераміку. Секрет цих матеріалів у спеціальному відборі сировини та технології обробки, що продовжує вдосконалюватися. Тому посуд Люмінарк добре захищений від випадкового бою, не тріскається, і може використовуватися для приготування та подачі гарячих страв та напоїв.
  • Екологічно чистий посуд. Купуючи вироби Luminarc в інтернет-магазині, ви робите вибір на користь здоров'я своєї родини, тому що вони захищені від утворення нальоту шкідливих бактерій. На виробництві застосовується понад гладке скло, покрите екологічною фарбою. Поверхня настільки рівна, що не тільки легко миється, а й перешкоджає утримуванню на стінках посуду шкідливих бактерій.
  • Витримує мийку в посудомийній машині. Компанія завжди проводить перевірку нової лінійки посуду на спеціальних стендах, щоб визначити стійкість до машинного миття.

Тільки після досягнення високих результатів стійкості фарби вироби потрапляють на конвеєр. Так що сміливо заощаджуйте свій час, використовуючи для миття посуду Люмінарк посудомийні машини, це ніяк не позначиться на її якості та зовнішньому вигляді.

Додамо, що вирішивши купити посуд Люмінарк в нашій компанії, ви гарантовано отримуєте оригінальну продукцію. Її, як і понад 60 років тому, виробляють на фабриці у Франції у місті Арк.

Купити Люмінарк в інтернет-магазині

Ми є фірмовим магазином французького виробника посуду в Україні та працюємо в Києві. Тому у нас можна придбати посуд Люмінарк в інтернет-магазині недорого і отримати гарантію, що це оригінальний товар чудової якості. У нашому каталозі ви знайдете таку продукцію:

  • сервізи – класичні та сучасні на всі випадки життя;
  • столовий посуд – чудовий посуд для приготування та подачі їжі, для звичайних сімейних вечорів та прийому гостей;
  • питний посуд – для соку, чаю, алкогольних напоїв, коктейлів і не тільки найбільший вибір виробів відмінної якості;
  • дитячий посуд – вироби для найменших покупців компанії Люмінарк завжди відрізнялися своєю якістю, безпекою та оригінальністю форми та прикрас;
  • ємності для зберігання – обов'язковий атрибут на кожній кухні, які зроблять зберігання продуктів зручним та безпечним.

Бажаємо вам приємних покупок та задоволення від придбаної у нас продукції.