Дитячий посуд Luminarc

Дитячий посуд Luminarc1717682616

Посуд від цього популярного бренду має досить велику популярність. Пояснюється це досить лояльною ціновою політикою, помноженою на незмінно високу якість продукції. Окремо стоїть дитячий посуд Luminarc, адже такий столовий інвентар має бути найкращим та повністю безпечним для здоров'я. Перед надходженням у продаж, всі товарні позиції цього виробника піддаються різноманітним випробуванням. З їхньою допомогою вдається значно поліпшити технічні властивості посуду, що входить до цієї лінійки.

Характеристики дитячого посуду Luminarc

Насамперед, весь дитячий посуд Luminarc розробляється з урахуванням потреб малюків. Це проявляється у підборі розмірів, вазі, колірному виконанні тощо. Крім того, подібний посуд досить складно розбити, незважаючи на те, що основним матеріалом при виробництві є скло. Крім іншого, виділяються такі параметри, що роблять розглянуті моделі найкращими на сучасному ринку:

  • Постійна стійкість до різних механічних впливів, досягається з допомогою спеціальної технології загартовування. Це запобігає ситуації, коли посуд розбивається від випадкового падіння, удару тощо.
  • Те саме стосується і різних сколів, подряпин тощо. За рахунок цього моделі довго зберігають свій первозданний зовнішній вигляд.
  • Стійкість матеріалу до хімічних речовин дозволяє застосовувати різні миючі засоби.
  • Повна відсутність навіть мікроскопічного часу попереджає збереження запаху попередньої їжі або напою.

Особливості дитячого посуду Luminarc

До безумовних особливостей посуду для дітей Luminarc можна віднести такі моменти:

  1. Для недопущення різних сколів та пошкоджень, у кожній моделі конструктивно передбачено спеціальне потовщення на обідку.
  2. Щоб унеможливити небажаний вплив фарби на здоров'я людини, малюнок наноситься тільки на зовнішній бік посуду, який не стикається з їжею або рідиною.

Ще однією особливістю такого посуду є його невеликі розміри, адже він призначається для малюків. Додатково варто виділити яскраві і незабутні дизайнерські рішення, здатні привернути увагу малюка. Також вона довго зберігає ефектний зовнішній вигляд, що справляє приємне враження.